%75 mekanik klavye önerisi

Bütçe
1000

Kayju

Decapat
Daha fazla  
Blue Switch istemiyorum çok sesli ve hızlı bir şekilde elime ulaşması gerektiğinden dolayı Türkiye'den almam gerekli o yüzden maalesef Amazon'daki klavyeleri alamıyorum. Tercihim %75 ama TKL falan da olabilir "F" tuşlarının olması önemli.

Amazon'dan da yine Türkiye'den alıyorsun aslında. Hatta bazen Türkiye'nin bir çok yerinden daha hızlı geldiği oluyor. Geçen gün siparişim 7 günde geldi. 10 günde 5 6 şehir öteden kargosu gelmeyenler var Hepsiburada veya Trendyol'da alışveriş yapar gibi alınıyor Amazon Türkiye'den. Hatta vergi vs bir kerede ödesen bile Türkiye'den daha ucuza tonla ürün var.

Ben şunu kullanıyorum ve çok memnunum:

Bunu almaya çalıştığımda 3 Temmuz da geleceği yazıyor ve bu benim için çok geç bir tarih elimde klavye yok şu an.

Resmi tatil nedeniyle maalesef şu anda o şekilde görünüyor. Ama alacaksanız da acele edin. Yoksa yine Türkiye'den de alsanız 3 Temmuz haftasına sarkabilir size ulaşması.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…