750 euro laptop önerisi

alisaidcelikk

Decapat
Daha fazla  
Maksimum bütçem 750 euro. Hem üniversite işlerimi halledebileceğim(Photoshop vs.) Hem de oyun oynayabileceğim(Diablo 4, FM, FIFA vs.) Laptop arıyorum.
Aklımda bu var. Tavsiyelerinizi bekliyorum. Tavsiyelerinizi bu site üzerinden atabilirseniz sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam sitede pek model yok 8 Ram ve 5600H gibi 3 yaşına girmek üzere bir işlemci almak yerine sitede bulduğum bir çeşit üyelik isteyen 16 Ramli ve 12450H'lı bu bilgisayara indirimle birlikte 50 euro fazladan vermek daha mantıklı duruyor

Hocam sitede pek model yok 8 RAM ve 5600H gibi 3 yaşına girmek üzere bir işlemci almak yerine sitede bulduğum bir çeşit üyelik isteyen 16 RAM'li ve 12450H'lı bu bilgisayara indirimle birlikte 50 euro fazladan vermek daha mantıklı duruyor

Kesinlikle katılıyorum.

Hocam sitede pek model yok 8 Ram ve 5600H gibi 3 yaşına girmek üzere bir işlemci almak yerine sitede bulduğum bir çeşit üyelik isteyen 16 Ramli ve 12450H'lı bu bilgisayara indirimle birlikte 50 euro fazladan vermek daha mantıklı duruyor
Maalesef pek model yok. Isınma ve pil açısından hangisi daha iyidir?

Hocam sitede pek model yok 8 RAM ve 5600H gibi 3 yaşına girmek üzere bir işlemci almak yerine sitede bulduğum bir çeşit üyelik isteyen 16 RAM'li ve 12450H'lı bu bilgisayara indirimle birlikte 50 euro fazladan vermek daha mantıklı duruyor.

Bu laptopun RTX4050 lisini kullanıyorum eğer Türkiye'deki ile aynıysa ekran kartları 45W ve tek fanlı bir laptop ben şu anlık bir sıkıntısını yaşamadım ama ileride ne olur bilmem.

Bu laptopun RTX4050 lisini kullanıyorum eğer Türkiye'deki ile aynıysa ekran kartları 45W ve tek fanlı bir laptop ben şu anlık bir sıkıntısını yaşamadım ama ileride ne olur bilmem.

Eğer oyunları ultrada 60-70FPS'lerde oynama takıntınız yoksa söylediğiniz her şeyi MSI laptopta yapabilirsiniz içiniz rahat olsun ama alabiliyorsanız RTX4050 lisini almanızı öneririm.

Maksimum bütçem 750 euro. Hem üniversite işlerimi halledebileceğim(Photoshop vs.) Hem de oyun oynayabileceğim(Diablo 4, FM, FIFA vs.) Laptop arıyorum.
Aklımda bu var. Tavsiyelerinizi bekliyorum. Tavsiyelerinizi bu site üzerinden atabilirseniz sevinirim.

RTX40 serisi altı ekran kartlı laptoplarda AMD sıkıntı çıkarıyor diye biliyorum o yüzden önermem Lenovo'yu.

Geri
Yukarı