750 Ti sistemde God of War 10 FPS veriyor

İşletim sistemi
Windows 11

EREN1242

Hectopat
RAM
G.skill 8x2 3200-2800mhz ram
Ekran kartı
Msı GTX750Tİ
Anakart
MSI B350M PRO VDH
İşlemci
RYZEN 3 3200G
Bu linkteki ekran kartını kullanıyorum oyunda 10FPS'in üstünü alamıyorum DirectX 11.1 istediği için yama yapmak zorunda kaldım ve sadece 10 FPS veriyor.
Yamasız şekilde R3 3200G APU işlemcide dahi 30FPS üstünü görüyorum.
Bu yamadan kurtulmanın bir yolu yok mu oyun oynanamayacak derecede kartı çıkartıp oyunu bitirip geri takmak da istemiyorum açıkçası nasıl düzeltebilirim?

Afterburner'da OC yaptım yine FPS yükselmesi yaşamadım.

Yama dediğiniz DXCPL sanırım. Onu kullanarak fazla FPS beklemeyin. Ekran kartını çıkarmak yerine aygıt yöneticisinden 750 Ti'ı devre dışı bırakın. Bu arada 3200G APU ile 750 Ti aynı güçte neredeyse hatta 3200G daha güçlü olması lazım diye biliyorum neden yanına 750 Ti aldınız ki?

Son düzenleyen: Moderatör:
Yama dediğiniz DXCPL sanırım. Onu kullanarak fazla FPS beklemeyin. Ekran kartını çıkarmak yerine aygıt yöneticisinden 750 Ti'ı devre dışı bırakın. Bu arada 3200G APU ile 750 Ti aynı güçte neredeyse hatta 3200G daha güçlü olması lazım diye biliyorum neden yanına 750 Ti aldınız ki?

İlk aldığımdada öyle demişlerdi aynı FPS'yi veriyor demişlerdi fakat vermiyor Forza Horizon 5'te 20FPS fazla veriyor GTA da 30FPS fazla veriyor eşit derecede FPS değeri vermiyorlar maalesef.
Kullandığım yamanın link i burada.
Releases · doitsujin/dxvk
Güncel.
Güncel.
Güncel.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı