750 Ti ve i5 3330 ile yayın yapılır mı?

ILİKEİT

Decapat
Daha fazla  
İyi günler Technopat sakinleri ben TikTok'ta yayın yapmak istiyorum. Genelde Minecraft oynuyorum. Aşağıdaki sistem yeterli mi Minecraft yayını açmak için ve aşağıdaki bellirtiğim anakarta en fazla ne kadar yükseltme yapabilirim?

Ekran kartı: ASUS ROG 750 Ti 2 GB O.C Edition.
İşlemci: i5 3330 3.2GHz
RAM: 8 GB RAM 1666MHz.
Anakart: GA-B75M-D2V 1600MHz DDR3.

İnternetimde fotoğraftaki gibi yeterli mi?

Ekran görüntüsü 2023-11-15 191223.png

İyi günler Technopat sakinleri ben TikTok'ta yayın yapmak istiyorum. Genelde Minecraft oynuyorum. Aşağıdaki sistem yeterli mi Minecraft yayını açmak için ve aşağıdaki bellirtiğim anakarta en fazla ne kadar yükseltme yapabilirim?

Ekran kartı: ASUS ROG 750 Ti 2 GB O.C Edition.
İşlemci: i5 3330 3.2GHz
RAM: 8 GB RAM 1666MHz.
Anakart: GA-B75M-D2V 1600MHz DDR3.

İnternetimde fotoğraftaki gibi yeterli mi?

Eki Görüntüle 2016414

RAM 16 yapın.

Tiktok'ta kısa videolar halinde video paylaşımı yapacaksınız diye tahmin ediyorum. Oyun bilgisayarda çalıştığı sürece videoları çekersiniz ve güncel olmasa bile güncele yakın edit programlarıylada videolarınızı oluşturabilir ve yayımlayabilirsiniz (daha doğrusu bunun ucu bucağı yok esasında oyunu çok eski Core 2 Duo sistemlerle veya daha da eskiye giderek Unoffical yollarla eski PowerPC/Pentium vs işlemcilerle oyunu çalıştırır eski yazılımlarla da videoları uygun hale getirirsiniz. Uzun lafın kısası yenilikler etkilese bile asıl olay sizin yeteneğiniz keza sisteminizde yeterli olacaktır).

kısa videolar değil amacım tiktokta yayın açmak yeterli değilmi bilgisayar özelliklerim kısa videolarla uğraşmak istemiyorum direk yayın açmak gibi planım var tavsiye almak istiyorum.

Sadece Minecraft çekeceğim diğer oyunları kaldırmayacağını biliyorum sunucularda minigame oynamak istiyoruz zorlarnırmı ne kadar yükseltme yapabilirim sistemime.

Geri
Yukarı