750 Ti Yerine GTX 760 Tercih Edilebilir Mi ?

Babico

Kilopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Meslek
Öğrenim Görevlisi
Arkadaşlar bu yeni yayınlanan ucuza oyun bilgisayarı toplama rehberinden çok etkilendim ve sistemi almayı tercih ettim. Ama benim içim rahat etmedi GTX750Ti ile GTX760OC Edition değiştirdim ve RAM'leri 2x4'ten 2x8 yaptım son olarakta kasadaki 440W güç kaynağını Corsair bir kasa ve 550W yaptım. Bu yaptığım değişiklikler iyi mi yoksa kötü mü ? Yorumlarınızı bekliyorum. @Recep Baltaş abi seninde yorumlarını bekliyorum.

Son düzenleme:
Arkadaşlar bu yeni yayınlanan ucuza oyun bilgisayarı toplama rehberinden çok etkilendim ve sistemi almayı tercih ettim. Ama benim içim rahat etmedi GTX750Ti ile GTX760OC Edition değiştirdim ve RAM'leri 2x4'ten 2x8 yaptım son olarakta kasadaki 440W güç kaynağını Corsair bir kasa ve 550W yaptım. Bu yaptığım değişiklikler iyi mi yoksa kötü mü ? Yorumlarınızı bekliyorum. @Recep Baltaş abi seninde yorumlarını bekliyorum.
Tabii ki daha iyi fakat yakın fiyata bulup GTX 960 almak daha iyi olurdu. Hayırlı olsun.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı