750 TL kulaklık önerisi

• Konuyu başlatan Nokro
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 14
  • Görüntüleme 285
Bu 2002 sonun da p olan mı yoksa D olan mı daha iyi ne farkları var. Bir de bu fiyatta daha iyi alternatifleri varsa bir fikir verirseniz aklımda daha iyi oturur.

D olan jack girişli RGB'siz ve yazılımsız bir model mikrofonu ve ses kalitesi H2002P'ye göre kötü. P ise yazılımlı RGB USB girişli model.

P fiyatına göre gereksiz fazla kaliteli bir model.

D olan jack girişli RGB'siz ve yazılımsız bir model mikrofonu ve ses kalitesi H2002P'ye göre kötü. P ise yazılımlı RGB USB girişli model.

P fiyatına göre gereksiz fazla kaliteli bir model.
Hocam araştırdım kulaklıkları mikrofonu kalitesi vs tipi olsun hoşuma gitti ancak biraz kafası büyük olanlar için dar olduğunu söyleyenler çok var. Diğer modellerde öyle midir bilmiyorum sizin bi fikriniz var mı konforu ile ilgili.

Hocam araştırdım kulaklıkları mikrofonu kalitesi vs tipi olsun hoşuma gitti ancak biraz kafası büyük olanlar için dar olduğunu söyleyenler çok var. Diğer modellerde öyle midir bilmiyorum sizin bir fikriniz var mı konforu ile ilgili.

H2002p maalesef öyle büyük kafalı arkadaşlar için pek konforlu olacağını düşünmüyorum. İade edersin ya olmadı.

Geri
Yukarı