750 Watt PSU ve kasa önerisi

Şu an kullandığım bu kasayı öneririm, eksi yön olarak şu anlık bir şikayetim yok. Gayet memnunum yaklaşık 2 aydır kullanıyorum.

Güç kaynağı olarak da High Power seçmenizi öneririm, GD veya element Smart alabilirsiniz. Ben element Smart kullanıyorum, 8 ay oldu. Zamanında 350 gibi bir fiyata almıştım. Gayet memnunum, tavsiye ederim. Şimdi fark ettim fiyatı biraz aşmışım, bana kalırsa iyisinden almaya bak. Kasa konusunda upgrade veya kablolama da sıkıntı yaşamazsın. Güç kaynağı da aynı şekilde. Xigmatek, Everest, Rampage'den uzak dur. Zaten bir kere güç kaynağı alacaksın, almışken iyisinden al. Sonuçta PC ona emanet 😁

Hocam THERMALTAKE COMMANDER G33 TG 750W 80PLUS 2x200mm ARGB FANLI MidT GAMING KASA fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da bu kasayı alayım mı peki hem uygun fiyatlı olması, hem mesh olması, hem de kaliteli PSU olduğundan diyorum
Hayır ikisi farklı güç kaynakları benim attığım daha üst model hem Smart fan a sahip hem Full modüler hem de 80+ Gold sertifikalı.

Hava akışı iyi olan bir kasa önerebilirseniz alayım hocam ikisini beraber.

Yeni konular

Geri
Yukarı