7500 TL hazır sistem önerisi

Sadece Casper istememiş ve Casper bilgisayarlar kötü.
Excalibur da istekleri arasında olduğu için attım beğenirse alır beğenmezse almaz. Herkesin zevki ayrıdır belki adam Casper seviyor. Bence de Apple telefonlar kötü ama herkes iphone almak peşinde.

Casper gibi markaları önererek insanları uğraştırmayın zevk ile alakası yok Casper almak mantıksız.
Tamam kardeşim adam hazır sistem istesin ben toplama atayım. Sonuçta hazır sistemler kötü ya hani ne gerek var adamı dinlemeye falan.

Casper gibi markaları önererek insanları uğraştırmayın zevk ile alakası yok Casper almak mantıksız.
Excalibur'un parçaları MSI, Asus vb. üreticilerden OEM alıp toplanma. Yani alınabilir, fakat kendin toplamak daha mantıklı. Laptoplarına girmeyeceğim.

Ben hazır sistem önermemi diyorum ben sadece Casper önermeyin diyorum malzemeleri kötü.
İşte böyle diyip çıkmayın işin içinden. Excalibur serisinin parçaları iyi, yayıncı sistemi olsa alırsınız, iç-dış aksam üreticileri MSI, Asus gibi markalar, yani malzeme kalitesi iyi.

İşte böyle diyip çıkmayın işin içinden. Excalibur serisinin parçaları iyi, yayıncı sistemi olsa alırsınız, iç-dış aksam üreticileri MSI, Asus gibi markalar, yani malzeme kalitesi iyi.
Kesinlikle katılıyorum.
Uzun süredir arkadaşa bunu anlatmaya ugraşıyorum sonunda anladı galiba çok teşekkürler.

Bütçe 280 lira kadar artarsa çok iyi bir sistem çıkıyor. Arkadaşların attığı sistemler arasından en iyisi bu sanırım , anakartı almadan önce satıcı ile konuşup bios güncelletebilirsiniz , kasa çok iyi bir kasadır markaya takılmayın lütfen , psu da gayet iyi gold sertifikalı.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı