7500 TL Oyun Bilgisayarı ve 1500 TL Monitör Önerisi

jackarmis

Kilopat
Selam, oyun bilgisayarı toplamayı düşünüyorum. Önerilerinizi bekliyorum. A'dan Z'ye her parça toplanacak. Ses çıkartmayacak bir PC istiyorum(Rahatsız etmeyecek) Monitörde de AOC markasını çok övüyolar. AOC olursa güzel olur.

Not: AMD parça önermeyin, kullanmak istemiyorum. Bu konu üzerinden de lütfen saldırı moduna geçmeyin. Herkesin kendince sebepleri var. Fiyatlarda esneme olabilir, sorun değil.

Not 2: Parçalar Vatan'dan olursa sevinirim.
Konu güncel.
Selam, oyun bilgisayarı toplamayı düşünüyorum. Önerilerinizi bekliyorum. A'dan Z'ye her parça toplanacak. Ses çıkartmayacak bir PC istiyorum(Rahatsız etmeyecek) Monitörde de AOC markasını çok övüyolar. AOC olursa güzel olur.

Not: AMD parça önermeyin, kullanmak istemiyorum. Bu konu üzerinden de lütfen saldırı moduna geçmeyin. Herkesin kendince sebepleri var. Fiyatlarda esneme olabilir, sorun değil.

Not 2: Parçalar Vatan'dan olursa sevinirim.
Konu güncel.

Son düzenleyen: Moderatör:
Forumda konu güncelleme nasıl oluyor göremedim.
Konu güncelleme veya öne çıkarma henüz yok işte sitede. Sana iyilik olsun, işin görülsün diye öyle mesaj attım ki konun yukarıya gelsin işte.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı