7500 TL oyun bilgisayarı !

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ayrıca custom sıvı soğutma kullanmayacaksanız Poseidon gereksiz masraf olacaktır. 780Ti almalısınız.

Tamam. Poseidon'u sıvı soğutma için seçmiştim. Değiştireceğiz artık. Bu arada, amatör olduğumu söylemiş miydim ?

- - - Güncellendi - - -

Haklısındır. Zaten en başta Gryphon seçmiştim. Ama 1866 MHz'lik ram bulamamıştım. İlk seçtiğim kasa da GIGABYTE - 3D MARS 850W ALUMINYUM FULL TOWER idi ama USB 3.0 desteği yoktu. SSD'yi değiştirebilirim aslında çok haklısın. Ekran kartına gelincede sıvı soğutmanın iyi olacağını düşünmüştüm. O yüzden POSEIDON'u deçmiştim.(Bu arada parçaların vatan bilgisayardan arıyorum kargo siparişinde bir hasar alır falan diye gidip kendim alacağım. )

ANAKART BUS hızı 1866MHZ diye 1866MHZ bellek almanıza gerek yok.

Zaten öyle yapıp 1600 MHz seçmiştim ama dengesiz olduğunu öğrendim ve bu yüzden dengesiz olduğunu düşündüm. Bu yüzden değilse neden olabilir ki bilmiyorum.

7500 liranın hepsini kasaya ve monitöre harcıyorsunuz. İşletim sistemi olmadan kasa açılmaz

7500 liranın hepsini kasaya ve monitöre harcıyorsunuz. İşletim sistemi olmadan kasa açılmaz

İşletim sistemini en sona bırakacaktım zaten. Öyle yapacağım için belki 8000 TL de olabilir dedim. Bu sisteme ne alınacağı belli zaten Windows 8.1.

- - - Güncellendi - - -

Bu arada şu an yeni liste hazırlıyorum. MSI GTX 780 ti mı Asus GTX 780 ti mı daha iyi olur ?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…