7500 TL Sistem Toplama

Wiseeman

Kilopat
Selam arkadaşlar, 7500 TL bütçem var. Skylake yada x99 arasında kaldım, bu fiyat ile hangi sistemi toplamalıyım yardımcı olursanız sevinirim. Monitörüm eski olduğu için 144hz yeni bir monitör de almayı düşünüyorum. Genel kullanım amacım sadece üst düzey performans ile oyun oynamak olacaktır. Render vs. ile ilgili bir işim yok.

Eki Görüntüle 139743

Harddisk
WD Black 1TB 7200RPM

hepsi burada üzerinden 279 TL'ye alabilirsiniz. Black modeli mevcut olmadığı için farklı adresten önerdim

Son düzenleme:
#3 numarada ki sistem güzel ama 3TB HDD gereksiz olmuş bence 1TB çok çok yeterli. Kaç tane oyun koyabilirsiniz ki?

Sistem güncellendi. Monitör dahil 7500 TL 144hz 1ms

Son düzenleme:
hepinize çok teşekkür ederim, alımlar başladı, güzel bir sistem varyasyonu kurmaya çalışıyorum sizin yaptıgınız listeleri de göz önüne alarak, az önce galax 980 ti hof ile başladı sipariş trafiğim kartı 2750 tl ye aldım

Hayırlı olsun Gerçekten güzel bir ekran kartı. Bol fps li günler diliyorum.

Aşağıdaki sistemi tavsiye ederim. Eğer ekran kartını aldıysanız çok iyi. Ben her parça tek seferde görünsün diye aşağıdaki listeyi oluşturdum. Onların arasında Samsung 850 Evo 250GB sıkıştırıp, ürünleri her siteye bakıp en ucuzlarını alarak fiyatı düşürebilirsiniz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…