7500TL'ye kadar Gaming Laptop önerisi

frankurtstayn

Centipat
Yer
Hatay
7500 TL bütçem var daha da arttırmıyorum ve düne kadar almak isteyip açıkçası 60Hz olmasından dolayı asustuf A15 modelinden soğudum. Bu fiyata kadar alabileceğim en iyi bilgisayar hangisidir? Monster Abra A5 depolaması yetersizdir diye HDD ekledim fiyatı ve özellikleri ekledim aşağıya, peki sizce özelleştirilmiş Monster Abra A5 mi yoksa Max. 7500'e kadar alabileceğim en iyi laptop hangisidir?

Ayrıca şunu da belirteyim Acer an515 intel core i7 9300h sadece bunda aşabiliyorum bunun sebebi de siparişle değil de mağazadan alabilecek olmam.

Son düzenleyen: Moderatör:
8x2 yaparsanız kafanız rahat olur.

bu modele yönelmeyin ısınma konusunda çok fazla şikayeti olan arkadaş var ve bu model bir önceki seriye ait

Monster, Casper uygun fiyatlı olabilirler fakat satış sonrası hizmet çok kötü. Asus soğutma olarak bence en iyileri. Hangi oyunları oynuyorsunuz ? Rekabetçi oyunlar oynuyorsanız 120 144 hz 60 dan daha iyi olur.
Bu laptop markası da kıytırık birde HDD yok o laptopda. Kıytırık markalara bulaşma önce iyi dersin bir arıza yapar ortada kalırsın.

Onu almayı düşünmüyorum bu kadarı bile fazla paraymış gibi gelirken saçma bir markaya vermek istemiyorum, oyundaysa güncel olarak M&B oynuyorum bilgisayarı aldığımda PUBG CS gotarzı rekabetçi oyunlar oynayacağım. Peki var mı sizin öneriniz?

Bu laptop bence gayet güzel.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…