750TL Wireless Gaming Headset Önerisi

7.1 her kulaklıkta söz oyunu değil, bunu gerçekten iyi yapan bazı kulaklıklar var ama MH752 konusunda hiç sanal 7.1 desteği yokmuş gibi de düşünebilirsiniz yani.

MH751 - GSP300 karşılaştırmasına gelirsek arkadaşım GSP350 kullanıyor ben MH751 kullanıyorum. GSP'nin öne çıktığı tek nokta mikrofon kalitesi desem yanlış olmaz herhalde, siz de isterseniz bu konuyu biraz araştırın durumun böyle olduğunu anlayacaksınız. MH751 daha iyi bir kulaklık, özellikle konfor anlamında yerle bir ediyor GSP 300'ü.

MH751-752 farkı olarak; tamamen aynı kulaklık, birinin ucunda USB ses kartı var diğerinin ucunda PC için jak çoklayıcı. MH752 daha güvenli bir tercih, herhangi bir jak çoklayıcı alınıp direk onboard'dan da ses alabilirsiniz.

Aralarında 100TL fark olması biraz aklımı kurcalıyor. Fark yoksa MH 751 düşünüyorum şuan aslında.

Peki HS60'dan sonra konfor olarak upgrade hissedeceğime eminim. Ses kalitesi konusunda da öyle hisseder miyim?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı