750W 80+ Güç Kaynağı Önerisi

DanteMacbeth

Centipat
Kardeşim için sağlam bir sistem topluyorum. Hazırda elimde Radeon 5700 XT ve Ryzen 7 3700X bulunmakta. Kendisi sonradan geliştirme yapacağı için 750W 80+ bir güç kaynağı almayı düşünüyorum. Güç kaynağı konusunda son yıllar araştırma yapmadığım için neredeyse hiç bilgim yok. Sadece internette gördüğüm kadarıyla CoolerMaster MWE 750W 80+ adlı güç kaynağı çok kullanılıyor. Fiyat olarak 800TL'yi aşmayacak şekilde PSU önerilerinizi bekliyorum.

Kardeşim için sağlam bir sistem topluyorum. Hazırda elimde Radeon 5700 XT ve Ryzen 7 3700X bulunmakta. Kendisi sonradan geliştirme yapacağı için 750W 80+ bir güç kaynağı almayı düşünüyorum. Güç kaynağı konusunda son yıllar araştırma yapmadığım için neredeyse hiç bilgim yok. Sadece internette gördüğüm kadarıyla CoolerMaster MWE 750W 80+ adlı güç kaynağı çok kullanılıyor. Fiyat olarak 800TL'yi aşmayacak şekilde PSU önerilerinizi bekliyorum.
Eğer isterseniz cooler master mwe'de alabilirsiniz. O da gayet iyidir.

@f3turan Fiyatı çok pahalı o sitede.

Eğer isterseniz cooler master mwe'de gayet iyidir. Onu da alabilirsiniz.

@f3turan Fiyatı çok pahalı o sitede.
Evet. Gözümden kaçmış. Zaten ürünü göstermek için atmıştım. :)
Hocam tüm güç kaynağı konularında sizi görüyorum High Power marka öneriyorsunuz gerçekten kaliteli bir marka mıdır ?
Ben highpower markasını bu forumdan öğrendim. Gördüğüm en aktif forum bu olabilir. Ayrıca ben bu forumdakilerede güveniyorum. O yüzden evet kalitelidir. :)

Geri
Yukarı