75Hz 24 inç monitör önerisi

Rachel Amber

Centipat
Herkese merhaba,
Şu an bu monitörü kullanıyorum ve TN panel olduğu için değiştirmek istiyorum. Ürün sadece 2 ay kullanıldı ve 2 yıl garantisi var. Sizce bu monitörü kaç liraya satabilirim ve eğer satarsam üstüne para koymadan alabileceğim VA ya da IPS panele sahip 24 inç büyüklüğünde monitör önerilerinizi bekliyorum.(FPS tarzı oyunları pek oynamadığım için 144 Hz olması ve tepki süresi çok önemli değil.
Şimdiden herkese teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Herkese merhaba,
Şu an bu monitörü kullanıyorum ve TN panel olduğu için değiştirmek istiyorum. Ürün sadece 2 ay kullanıldı ve 2 yıl garantisi var. Sizce bu monitörü kaç liraya satabilirim ve eğer satarsam üstüne para koymadan alabileceğim VA ya da IPS panele sahip 24 inç büyüklüğünde monitör önerilerinizi bekliyorum.(FPS tarzı oyunları pek oynamadığım için 144 Hz olması ve tepki süresi çok önemli değil.
Şimdiden herkese teşekkürler.

Öncelikle cevap veren herkese teşekkürler, bu monitörü almayı düşünüyorum ama kronik ışık sızması olduğu söyleniyor. Sizce bu doğru mudur ve ölü piksel çıkar mı?

Ölü pikselin her monitörde çıkma ihtimali var.
IPS panel olduğu için birazcık olabilir ama rahatsız edecek derecede olduğunu düşünmüyorum.
AOC kaliteli bir marka sıkıntı olmaz.

Geri
Yukarı