7670M sistemde oyunlar crash veriyor

Daha fazla  
RAM
8 GB
Ekran kartı
Radeon 7670M
İşlemci
i7 3630qm
Bütün indirdiğim oyunlarda oyunun menüsünde dolaşabiliyorum lakin iş play tuşuna gelince bozuluyor oyna diyorum ve attı sistem yetmese diyeceğim çok hafif oyunlarda (1.5 GB gibi ) bu oyunlarda da atıyor. Driver Booster ile güncelledim sonra DDU ile silmeden elle direkt. Driver Booster ile güncelledigim sürücüyü sildim. Sonra AMD'nin kendi sitesinden sürücü yükledim şimdii sorunun başladığı yer burası ben Driver Booster ile güncelleme yapmadan önce sıkıntısız oynuyordum. Sonra güncelledim olaylar filan bu kendi sitesinden driveri kurunca oyunlarda atmalar basladı sonra format attım formattan sonra da AMD'nin kendi sitesinden kurdum ve sorun çözülmedi. Ne yapmalıyım sizce? Bu sorunun kaynağı ne? Atan oyunlarin hepsi 3-4 ay öncesine kadar sorunsuz calışıyordu sistem.

Atan oyunlar korsan değildir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bütün indirdiğim oyunlarda oyunun menüsünde dolaşabiliyorum lakin iş play tuşuna gelince bozuluyor oyna diyorum ve attı sistem yetmese diyeceğim çok hafif oyunlarda (1.5 GB gibi ) bu oyunlarda da atıyor. Driver Booster ile güncelledim sonra DDU ile silmeden elle direkt. Driver Booster ile güncelledigim sürücüyü sildim. Sonra AMD'nin kendi sitesinden sürücü yükledim şimdii sorunun başladığı yer burası ben Driver Booster ile güncelleme yapmadan önce sıkıntısız oynuyordum. Sonra güncelledim olaylar filan bu kendi sitesinden driveri kurunca oyunlarda atmalar basladı sonra format attım formattan sonra da AMD'nin kendi sitesinden kurdum ve sorun çözülmedi. Ne yapmalıyım sizce? Bu sorunun kaynağı ne? Atan oyunlarin hepsi 3-4 ay öncesine kadar sorunsuz calışıyordu sistem.

Atan oyunlar korsan değildir.
1. Windows Masaüstünün arka planına sağ tıklayın ve AMD Catalyst Control Center veya Configure Switchable Graphics'e tıklayın.
2. AMD Catalyst Control Center'dan, Select a Graphics Processing Unit altındaki 'High-performance GPU' düğmesine tıklayın.
3. Diğer Uygulamalar altındaki 'Gözat' düğmesini tıklayın.
4. Steam klasörünü, ardından SteamApps klasörünü ve Common klasörünü açın.
5. Contrast klasörünü, ardından Binaries klasörünü ve Win32 klasörünü açın.
6. ContrastGame (veya ContrastGame.exe) uygulamasını seçin ve Aç düğmesine tıklayın.
7. Uygula düğmesine tıklayın.
8. AMD Catalyst Control Center'ı kapatın ve oyunu çalıştırın.

1. Windows masaüstünün arka planına sağ tıklayın ve AMD Catalyst Control Center veya configure switchable Graphics'e tıklayın.
2. AMD Catalyst Control Center'dan, select a Graphics processing unit altındaki 'high-performance GPU' düğmesine tıklayın.
3. diğer uygulamalar altındaki 'göz at' düğmesini tıklayın.
4. Steam klasörünü, ardından steamapps klasörünü ve common klasörünü açın.
5. contrast klasörünü, ardından binaries klasörünü ve Win32 klasörünü açın.
6. contrastgame (veya ContrastGame.exe) uygulamasını seçin ve aç düğmesine tıklayın.
7. uygula düğmesine tıklayın.
8. AMD Catalyst Control Center'ı kapatın ve oyunu çalıştırın.

5. bölümden sonrası yok yani contrast klosörü yok. Temiz bir format daha attık lakin nafile sorun hâlâ devam ediyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı