780 TL'ye Ne Alınabilir?

Makaleler
5
Yer
elazığ
Kararsız biriyim, sonradan pişman olmak istemiyorum, bu yüzden size danisiyorum. Aklımda telefon değiştirmek var ama 780 TL'ye nasıl bir telefon alabilirim diye düşünüyorum. Bir yandan ses sistemi alasim geliyor. Diğer yandan fotoğraf makinesi. Siz olsaniz hangisini yapardınız?

Bu arada Galaxy S4 kullanıyorum.

Kararsız biriyim, sonradan pişman olmak istemiyorum, bu yüzden size danisiyorum. Aklımda telefon değiştirmek var ama 780 TL'ye nasıl bir telefon alabilirim diye düşünüyorum. Bir yandan ses sistemi alasim geliyor. Diğer yandan fotoğraf makinesi. Siz olsaniz hangisini yapardınız?

Bu arada Galaxy S4 kullanıyorum.
2. el telefon alabilirsin.

İlgi alanın ne ise ona yönelik bir şey alman daha iyi olur. Örnek olarak resim çiziyorsan iyi bir boyama seti, müzik ise yeni bir enstrüman, fotoğraf çekmek ise fotoğraf makinesi olabilir. Hatta uzaya merakın varsa teleskop veya dürbün bile alınabilir.

Ekonomik olarak güven teşkil eden bir ülkede yaşıyor olsan o para ile gününü gün edeceğin 30 tane öneride bulunabilirdim :) Ancak Türkiye'de yaşadığın için poponu sağlama almak adına şimdiden birikim yapmaya başlasan iyi edersin 😇

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı