7K 2. el Samsung telefon önerisi

Bütçe
7000
Sp; Snapdragon.
9820 de Fortnite dahil birçok oyun onadım ama kılıfla beraber 39 dercee geçtiğini görmedim o yüzden Exynos sorunlu ifadesi kafama takılmıştı ama 900 serisi imiş o sorunlu olan.
İnşallah bulabilirsiniz. Normalde kamera olarak S10 bana daha canlı geliyor. (Easycep mağazasında incelemiştim) Ha güncelleme olarak Android 12 ve 13 arasında ne kadar fark var bilemiyorum. 39 derece bu arada çok iyi değer.

İnşallah bulabilirsiniz. Normalde kamera olarak S10 bana daha canlı geliyor. (EasyCep mağazasında incelemiştim) Ha güncelleme olarak Android 12 ve 13 arasında ne kadar fark var bilemiyorum. 39 derece bu arada çok iyi değer.

Evet kamera olarak S10+dan çok çok fazla memnunum ama kamerayla pek işim olmuyor, haftada maksimum 2 defa kullanırım. Performans daha ön planda benim için. Bugün arkadaşımın S20FE'sini (snapdargon) inceledim ve ekran olarak benim cihazımdan daha düşük olduğunu ama aman aman fark olmadığını fark ettim yani geçiş yapsam çok da kafama takmam. Kamera olaraksa evet S20FE daha soluktu ama dediğim gibi kullandığım bir şey değil bozuk olsa bile pek takmam.

Geri
Yukarı