8.000-10.000 TL'ye oyuncu koltuğu önerisi

Bütçe
8-10k
Çok hızlı karar verebilen birisi değilim bir şey alacaksam onu gece gündüz araştırırım çünkü bu tarz olayları çok yaşadım bir şey alıyorum uygun kaliteli diye bir bakıyorum ondan daha uygunu ve daha daha iyisi önüme çıkıyor ve o anda çok kötü oluyorum bir şekilde kendimi avutmaya çalışıyorum yaşadıysan bu durumu anlamışsındır demek istediğimi bu yüzden içime yatan veya yatmayan her şeye direk sarkmıyorum gidiyorum başka bir konuya adamın teki deri kalitedir demiş diğeride demiş ki deri alan enayidir kalça tarafın terler sakın almayın yani ben burada karar vermekte zorlanıyorum.

Deri zamanla solma yapar yırtıldığında kumaş kadar kolay dikemezsin ve terletme yapar o yüzden kumaş çok daha iyi.

Benim aldığımı araştırırsanız buraya da bulduklarınızı yazar mısınız ona göre iptal edebilirim
Kanka bende çok bilmiyorum ama aklımda şu markalar yer edindi xdrive - hawk - omen herkes kaliteli olduklarından bahsediyor. Bence bütçen neye elveriyorsa bu 3 markadan birisini tercih et

Benim aldığımı araştırırsanız buraya da bulduklarınızı yazar mısınız ona göre iptal edebilirim
Dostum koltuk geldi mi geldiyse görüşlerini paylaşır mısın araştırdım koltuğu gerçekten kaliteli bir koltukmuş

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı