8.000 TL ekipmanlar dahil bilgisayar toplamak

Bütçe
8000
Hocam konuyu unutmuşum bir süredir şu an ne durumdasınız hangi parçaları aldınız?
Her şeyi aldım, yarın ramler gelecek, sonra uzay montaj kuracağım. Başka bir eksiğim yok, usb belleğe windows 11 yükleyeceğim, sonra montaj, kurulum vesaire. Uzay montajda biraz kafam karışık sadece, biraz montaj videosu izledim ama hala acemi sayılırım.

75Hz IPS panel monitör önerisi konunuzu görünce hatırladım 😅
Evet burdaki konu duraksayınca ordan devam etmek zorunda kaldım :D

8K bütçem var. DMC N90X aldım ama iade et dediler. İade edeceğim. Fakat bu bütçeye daha iyisini toplayabilir miyiz? Yardımcı olan herkese şimdiden teşekkürler.

Aldığınız sistem tarihi bir sistem diyebilirim. İkinci ele yönelin.

Her şeyi aldım, yarın ramler gelecek, sonra uzay montaj kuracağım. Başka bir eksiğim yok, usb belleğe windows 11 yükleyeceğim, sonra montaj, kurulum vesaire. Uzay montajda biraz kafam karışık sadece, biraz montaj videosu izledim ama hala acemi sayılırım.

Evet burdaki konu duraksayınca ordan devam etmek zorunda kaldım :D
500tl kadar dolandırıldım, acemiliğim yüzünden, monitör alırken.. Sonra yüz yüze gidip başka bir monitör aldım, şuan iyi gözüküyor. 2. el olarak çıktık yola ama monitör dışında her şey 0 :p ama bence iyi oldu, bu paraya bu sistem

Aldığınız sistem tarihi bir sistem diyebilirim. İkinci ele yönelin.
Evet, o günler geride kaldı :D

500TL kadar dolandırıldım, acemiliğim yüzünden, monitör alırken. Sonra yüz yüze gidip başka bir monitör aldım, şu an iyi gözüküyor. 2. el olarak çıktık yola ama monitör dışında her şey 0 :p ama bence iyi oldu, bu paraya bu sistem.

Evet, o günler geride kaldı :D

Gördüm hocam geçmiş olsun ama bir tecrübedir en nihayetinde.

Evet iyi bir tecrübe tabii ki, yine de savcılığa gidip suç duyurusunda bulunayım, ne olur ne olmaz.

Evet hocam belki bir ihtimal adalet yerini bulur.

Bana yarın montaj konusunda yardım edebilir misin?

Hocam yarın yeni konu açın beni de etikeyleyin elimden geldiğince yardım ederim.
Bu arada hangi sistemi aldınız? Merak ettim.

Yeni konular

Geri
Yukarı