8.000 TL'ye Ender 3 S1 vs Elegoo Neptune 3 Pro

Tixialtan

Zeptopat
Daha fazla  
Arkadaşlar, öncelikle herkese selam. Hobi için 3D yazıcı bakıyorum. Anladığım konular değil o yüzden buraya yazmak istedim.

Ender 3 S1 mi? Yoksa elegoo neptune 3 Pro mu?

Bütçe için 8 bin TL vermeyi düşünüyorum. Daha başlangıç yazıcım olacağı için çok profesyonel bir şey almayı düşünmüyorum.
Nedenleriyle açıklarsanız çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

Türkiye'de Ender markasından başka almayın, parçaları bakkalda bile satılıyor.

Merhaba, ben de v3 se almayı düşünüyorum. Kullanma imkanınız oldu mu memnun musunuz ? 7245 tl. için başka alternatif yok sanırım.
Evet kullandım 13.baskımı alıyorum. Genel olarak güzel bir makine. Otomatik kalibrasyonu sayesinde benim gibi en acemiler bile becerebiliyor 😄. Ender 3 s1 yerine bunu önerdiler. Ses olarakta ses olayı diğer yazıcılar gibi değil sadece fan sesi ve alttaki tabla haraket ederken onun sesi geliyor. Filament yüklerken yükle seçeneğinden yüklemeyin baya bi filamenti boşa akıtıyor. pla ısıtmayı aktifleştirin sıcaklık 205 ya da 210 a gelince filamenti kendiniz yükleyin hiçbir sorun almazsınız.

Evet kullandım 13.baskımı alıyorum. Genel olarak güzel bir makine. Otomatik kalibrasyonu sayesinde benim gibi en acemiler bile becerebiliyor 😄. Ender 3 s1 yerine bunu önerdiler. Ses olarakta ses olayı diğer yazıcılar gibi değil sadece fan sesi ve alttaki tabla haraket ederken onun sesi geliyor. Filament yüklerken yükle seçeneğinden yüklemeyin baya bi filamenti boşa akıtıyor. pla ısıtmayı aktifleştirin sıcaklık 205 ya da 210 a gelince filamenti kendiniz yükleyin hiçbir sorun almazsınız

Teşekkürler. Ben de satın aldım beklentimin çok üstünde sonuçlar veriyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı