8-10 bin TL arası laptop önerisi

csrmurat21

Centipat
Daha fazla  
AutoCAD, SketchUp, Microsoft Office, Excel gibi programları sıkıntısız çalıştıracak, pil ömrü çok kısa olmayan ve nispeten fiyatına göre serin çalışan bir laptop önerilerinizi bekliyorum. Şimdiden teşekkürler.

AutoCAD, SketchUp, Microsoft Office, Excel gibi programları sıkıntısız çalıştıracak, pil ömrü çok kısa olmayan ve nispeten fiyatına göre serin çalışan bir laptop önerilerinizi bekliyorum. Şimdiden teşekkürler.

Hocam tasarım yapacaksanız güçlü bir ekran kartına sahip olmanız gerek hatta bırakın ekran kartını direkt masaüstü olması gerek size garanti veriyorum laptop bu ağır işlerde 5 kere çöker en az önerebileceğimde budur:https://www.hepsiburada.com/acer-as...ilir-bilgisayar-nx-aduey-001-pm-HBC00000F1QEE, ama daha yüksek modellerini de bulabilrsiniz çok az fiyat farkı olan.

Ablamın önceki laptopu bozulmadan önce autocad işlerini halledebiliyordu çift çekirdekli i7 işlemcisiyle (sanırım i7 7500u vardı) ekran kartı olarak GTX 930 m vardı yanlış hatırlamıyorsam. Bu düzeyde bir laptop yok mu bu bütçelerde?

Ablamın önceki laptopu bozulmadan önce autocad işlerini halledebiliyordu çift çekirdekli i7 işlemcisiyle (sanırım i7 7500u vardı) ekran kartı olarak GTX 930 m vardı yanlış hatırlamıyorsam. Bu düzeyde bir laptop yok mu bu bütçelerde?
o bütçelere mx ekran kartlı laptop dahi yok hocam maalesef. İkinci ele yönelebilirsiniz

Yeni konular

Geri
Yukarı