8-10 bin TL oyuncu koltuğu önerisi

Bütçe
8000-10000

oWoom

Hectopat
Daha fazla  
Selam,

8-10 bin TL bandında oyuncu koltuğu arıyorum. Evden çalışmam sebebiyle gün içinde uzun saatler PC başında oluyorum. Bu sebeple öncelikli tercihim kumaş. Bir de genel olarak rahat bir koltuk olması tercihim. 10k verip de tahtanın üstünde oturuyor hissi vermesini istemem. Bununla birlikte markanın müşteri desteği de önemli. Olası bir sorunda müşteriyi bezdiren bir tavırla karşılaşmak istemiyorum. 172cm 70kg biri olduğumdan çok ekstra büyük bir koltuk olmasına da gerek yok standartlardayım diye düşünüyorum :)

Bu doğrultuda Hawk Future Coal ve forumda çoğu konuda görüp dikkatimi çeken Exvega Andromeda modellerini inceliyorum. Kullanan arkadaşlar varsa önerilerini bekliyorum. Her konu başlığında özellikle Exvega öneren 1-2 adet kullanıcı var onların yorumlarını dikkate almayacağım. Marka elçisi gibi davranmaya gerek yok. Samimi deneyimlerinizi ve yorumlarınızı bekliyorum.

Bir de koltuk deneyebileceğimiz bir yer var mı? Hawk sadece kendi mağazasında denetiyor diye biliyorum. Bunun dışında böyle farklı markadan Gaming koltukları deneyebileceğimiz bir yer varsa da paylaşmanızı rica ederim.

Ben de aynı şekilde bakıyorum hocam, bir arayıştayım. Bugün Zio Venom XL'ı mağazasında deneme imkanım oldu. Koltuk rahat geldi, oturma kısmı XL modelinin daha dolgun oluyor. Ben onu alacağım gibi. Özelliştirmeleri de var ancak çok da bizim boyumuza ve kilomuza gerek yok gibiymiş. (180cm 80kg'ım).

Yarasa Mekanizma ve Silikon Tekerlek takmam gerekli mi diye sorduğumda gerek olmadığını söylediler. Koltuğun normal mekanizması taşırmış eğilip bükülmelerde. Silikon tekerleğin amacı ise sadece ses çıkartmaması içinmiş. Sağlamlıkla ilgilisi yokmuş. Bu şekilde 8-10 bin TL arasına koltuğu halledebilirsin. (bir yayıncı koduyla %10 indirim uygulayabiliyorsun)

Yeni konular

Geri
Yukarı