8-14 bin TL'ye tablet tavsiyesi

ezkama

Kilopat
İyi günler kusura bakmayın çok gönderi paylaştım ama araştırmadan da almak istemiyorum.
Şimdi bütçem 14000 TL.
13200 TL bütçe ile sıfır MatePad Air almak mı 1 yıl uzatılmış garantili kalem klavye dahil.
Yoksa 14000 TL 2 el MatePad Pro(13 ay garantisi var kalem klavye orijinal Huawei kablosuz Gaming mouse dahil) 120 Hz model Kirin 9000e işlemcili model mi?
Veya bütçemi aşmadan Huawei MatePad 11 veya MatePad 11.5 modelini almak.
Bütçem 9500 üstüne çıkar isem kredi çekerek alacağım.
Amacım hiç yoksa 4 5 yıl üzmeden ders günlük kullanım arada nadirde olsa oyun oynamak.

İyi günler kusura bakmayın çok gönderi paylaştım ama araştırmadan da almak istemiyorum.
Şimdi bütçem 14000 TL.
13200 TL bütçe ile sıfır MatePad Air almak mı 1 yıl uzatılmış garantili kalem klavye dahil.
Yoksa 14000 TL 2 el MatePad Pro(13 ay garantisi var kalem klavye orijinal Huawei kablosuz Gaming mouse dahil) 120 Hz model Kirin 9000e işlemcili model mi?
Veya bütçemi aşmadan Huawei MatePad 11 veya MatePad 11.5 modelini almak.
Bütçem 9500 üstüne çıkar isem kredi çekerek alacağım.
Amacım hiç yoksa 4 5 yıl üzmeden ders günlük kullanım arada nadirde olsa oyun oynamak.

Bana kalırsa MatePad Air daha mantıklı.

Knk şuan matepad air buldum 20 ay garantili kalem klavye var 10500 tl ama ürünün faturası yok garantiyi telefoncu doldururum diyor almak mantıklı mı ürünü seri numarası ile sorgulama yaptığımda Huawei sitesinde ürün ve garantinin bitiş tarihi gözüküyor

Işlemci günlük kullanim için yeterli oyun için ne beklediğine bağlı Huawei'de Google servislerinin olmaması problem bence.

Yeni konular

Geri
Yukarı