8+6 pin nasıl 24 pinli ekran kartına takılır?

Xinga

Hectopat
Daha fazla  
Son düzenleyen: Moderatör:
Yeni PSU alacaksınız. PSU'nuz kesinlikle o tür bir ekran kartı emanet edilecek cinsten değil. Molex çevirici ile güç kablosunu dönüştürmeniz mümkün ama muhtemelen yangın çıkarırsınız ya da ekran kartına veda edersiniz. Mutlaka değiştirmeniz gerekiyor yani. Bunun ara çözümü yok maalesef.

Yeni PSU alacaksınız. PSU'nuz kesinlikle o tür bir ekran kartı emanet edilecek cinsten değil. Molex çevirici ile güç kablosunu dönüştürmeniz mümkün ama muhtemelen yangın çıkarırsınız ya da ekran kartına veda edersiniz. Mutlaka değiştirmeniz gerekiyor yani. Bunun ara çözümü yok maalesef.

Öneriniz nedir? 3000TL bütçem var o halde bu kartı aldıktan sonra 1 ay yatacak:')

@Xinga ekran kartının beklemesi daha iyi olur gerçekten. En azından sorun yaşamazsınız. Alacağınız zaman tavsiye isteyin bence. Kampanya olabiliyor, fiyatlar değişebiliyor. Güncel şartlarda yapılacak öneriler daha çok işinize yarayacaktır.

Almaya karar verdim. Şu an bütçem 3000TL ve kasam NZXT H510 Elite, ekran kartım 6900XT (kargoda geliyor) işlemcim 5900X.

1654782923243.png

Yukarıdaki ürünlerin bana hepsi aynı gibi geliyor. Sanırım boyutları biraz farklı ama tam olarak emin değilim. NZXT kasam için

Sanırım şu anki kullandığım PSU ölçüsü bu: 12 X 23 X 29 santimetre ve kasama uygun. Tam emin değilim bundan da :(

Yeni konular

Geri
Yukarı