8 Ball Pool'da nasıl kolayca çip kazanılır?

Aynen. Top sırasını belirlemede önce topu kaçırınca oyun adamda. Sinir oldum 1 hafta öncemiydi neydi 500k çip bıraktım.
2020'de bazı arkadaşlar bana iyilik yapıp beleşe 300K çip kazandırmıştı, ama o çipleri de Toronto gibi yerlerde kaybettim. :D Ve %80 işe yarayan bir taktik buldum, çalışıyor. Eğer topu vuracağın yer bayağı sıkıntılı bir konumsa topa hafifçe vur ve rakibin bile zar zor vuracağı yere gitsin beyaz top. O da random yere vurur eğer bant vuruşu uzmanı falan değilse :D Böylece işin kolaylaşır.

2020'de bazı arkadaşlar bana iyilik yapıp beleşe 300K çip kazandırmıştı, ama o çipleri de Toronto gibi yerlerde kaybettim. :D Ve %80 işe yarayan bir taktik buldum, çalışıyor. Eğer topu vuracağın yer bayağı sıkıntılı bir konumsa topa hafifçe vur ve rakibin bile zar zor vuracağı yere gitsin beyaz top. O da random yere vurur eğer bant vuruşu uzmanı falan değilse :D Böylece işin kolaylaşır.
Yok ben rootlu emülatör açıp bı 2 3 m çip Atacam. Olmuyor diğer türlü oynayamıyorum. 100 çiplik maça 109 level adam geliyor

1B'yi 160TL'ye satıyor bizim arkadaşlar.

Bu arada arkadaşlar arası oynanan oyunlarda coins aktarımı olursa banlanırsınız, bunu yapmak için gece vaktini bekleyip büyük masada 2 sekme ile eşleşerek yapabilirsiniz. Bu da profesyonellik gerektiren bir işlem. Önceden aktarım yapıyordum şu an uğraşmıyorum.

42 Seviye Platin ligiyim, 1M olmuşluğum yoktur oyunda. Şu an bile 8K çipim var, bu gerçekten bayağı az bir sayı. Rakipler beni yenince haha atıyor, moralim bozuluyor. Ayrıca kullandığım isteka cyborg istekası. Yardım edin, hile açma noktasına geldim artık.

Bu arada 1 güne kadar 40K çipim vardı, kaybettim hepsini. :(

Gel vereyim kastım ben biraz :D

Yeni konular

Geri
Yukarı