8 GB RAM 3200 MHz + ASUS RX 570 8 GB nasıl?

mfurkanaksoyy

Femtopat
Daha fazla  
Çok üst düzey oyun oynamiyorum Bu sistemin bana yeteceğini düşündüm. Sizce üstüne biraz daha koyup RAM'i mi yukselteyim HDD mi alayım? (HDD yok SSD 240 GB )

Depolama yetmiyorsa HDD alın yetiyorsa RAM alın ama en kısa zamanda ikisini de almanızı öneririm.

240GB oyunlarda yetmeyecektir. 8GB ram bir süre daha idare eder. İkisini de yükseltmenizi tavsiye ederim.

Çok üst düzey oyun oynamiyorum bu sistemin bana yeteceğini düşündüm. Sizce üstüne biraz daha koyup RAM'i mi yukselteyim HDD mi alayım? (hdd yok SSD 240 GB )

İşlemci nedir? Ve kaç lira bütçeniz var belki daha iyisi alınabilir.

Sistemin tamamını güç kaynağının modeline kadar yazar mısınız? Ayrıca ne kadara alacaksınız? Günümüzde RX 570 alınmaz.

Sistemin linki varsa linki, yoksa bütün parçaları detaylı yazarımısın? Fiyatı ile.
Bi arkadaşım önerdi Elraenn Parva diye bir modelmis ozellestirip alabileceğimi söyledi bende emin olamadım buraya yazdım (bütçe 5500 )

Şu anki bulunun raminin aynısından bir tane daha alıp Dual Channel kullanıp daha rahat edebilirsin. SSD yetmediği zamanda, bir tane daha alırsın 240 GB SSD.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…