8 GB RAM After Effects CC 2019 kaldırır mı?

Assions

Decapat
Makaleler
2
Daha fazla  
8 GB RAM Intel Core i5 8265U işlemci, NVIDIA GeForce MX110 ekran kartına sahip bilgisayarım var. After Effects CC 2019 yüklemek istiyorum fakat kaldırır mı tam emin değilim. CC2015 denedim fakat bir türlü kuramadım. After Effects CC2019 kaldırır mı?

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    3,8 KB · Görüntüleme: 172

Windows System Requirements​

ComponentsMinimum RequirementsRecommended Requirements
ProcessorMulticore Intel processor with 64-bit support
Operating SystemWindows 7 with Service Pack 1 (64 bit)Windows 8.1 (64 bit),

Windows 10 (64 bit)
RAM8 GB16 GB or more
Hard disk~6 GB of available space and 5+ GB for disk cache~6 GB available space (SSD) and 10+ GB for disk cache
Monitor resolution1280x1080 display1920 x 1080 display
GPUOptional: Any Adobe-Certified GPU Card (CUDA or Quadro)

Minimum gereksinim olarak yettiği gözüküyor, ama önerilen 16GB.
Ayrıca sanırım asıl sorun RAM'iniz değil, ekran kartınız daha çok zorlanır bu tür programlarda.
Çok karışık çalışmalar yapmayacaksanız MX110 sanırım size yetecektir, ama üstü için ekran kartınız güçsüz kalıyor.

GPU kısmındaki linke tıklayarak Adobe sertifikalı GPU'ların nasıl olduğuna bakabilirsin.

Windows System requirements​

ComponentsMinimum RequirementsRecommended Requirements
ProcessorMulticore Intel processor with 64-bit support
Operating SystemWindows 7 with Service Pack 1 (64 bit)Windows 8.1 (64 bit),

Windows 10 (64 bit)
RAM8 GB16 GB or more
Hard disk~6 GB of available space and 5+ GB for disk cache~6 GB available space (SSD) and 10+ GB for disk cache
Monitor resolution1280x1080 display1920 x 1080 display
GPUOptional: Any Adobe-Certified GPU Card (CUDA or Quadro)

Minimum gereksinim olarak yettiği gözüküyor, ama önerilen 16 GB.
Ayrıca sanırım asıl sorun RAM'iniz değil, ekran kartınız daha çok zorlanır bu tür programlarda.
Çok karışık çalışmalar yapmayacaksanız MX110 sanırım size yetecektir, ama üstü için ekran kartınız güçsüz kalıyor.

GPU kısmındaki linke tıklayarak Adobe sertifikalı GPU'ların nasıl olduğuna bakabilirsin.

Bir tane pack gördüm indirip abone ol animasyonu like at vs yapacaktım YouTube için o kadar.

Geri
Yukarı