8 GB RAM GT 1030 PUBG düşük FPS

Waynne

Hectopat
8 GB RAM GT 1030 ekran kartı ve İ5 7500 işlemcim olmasına rağmen en düşük ayarlarda 30-40 FPS alıyorum ve habire drop yiyorum FPS'in 1'i bile gördüğü oluyor. FPS'i nasıl arttırabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Efendim oyun içinde diyorsanız vsync kapatın derim.
Ekran kartı için ise sürücü güncellenmesi diyebilirim birde ekran kartı BİOSU var güncellenmesi gereken bunlar için uzman biri gerekir.

Oyunu açınca görev yöneticisinden Gpu kullanımına bak.
Gpu kullanımı %92
Arkadaşa katılıyorum genelde ondan oluyor. Sırasıyla söyleyeyim yapman gerekenleri:
1. Sürücü Güncellemesi.
2. AIDA64 ile test ve kontrol.
3. Diğer modeller de aynı sıkıntı var mı? Kontrol et.
4. Oyun minimum ayarları destekliyor mu? Onu kontrol et.
Herhangi bir değişim olmadı bilgisayara format atmama rağmen hala drop sorunu ve düşük FPS
sorunu yaşıyorum.

Son düzenleme:
Herkese selam gençler,

Asus i7 nvidia gtx 960 ekran kartım ve 16 gb ram laptopum var. PUBG'de ayarlar çok düşükte en fazla 40 Fps alıyorum. Çok düşük değil mi bu sistem özellikleri için. Ram'ın tamamını kullanmıyor mu acaba pc? internette yazan başlatma seçeneklerine verilen kodları vs. her şeyi yaptım ancak fps artışı sağlayamıyorum. Lütfen bir el atın. Daha önceki yazdığınız yorumlara bakarak bütün güncellemeleri de yaptım. atladığım birşey mi var ?

Herkese selam gençler,

Asus i7 nvidia gtx 960 ekran kartım ve 16 gb ram laptopum var. PUBG'de ayarlar çok düşükte en fazla 40 Fps alıyorum. Çok düşük değil mi bu sistem özellikleri için. Ram'ın tamamını kullanmıyor mu acaba pc? internette yazan başlatma seçeneklerine verilen kodları vs. her şeyi yaptım ancak fps artışı sağlayamıyorum. Lütfen bir el atın. Daha önceki yazdığınız yorumlara bakarak bütün güncellemeleri de yaptım. atladığım birşey mi var ?
Bende yardımcı olan arkadaşların dedikleri her şeyi yaptım ama hala bir çözüme ulaşamadım.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı