Çözüldü 8 GB RAM önerisi

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

dazaik

Femtopat
Daha fazla  
Anakart
B450M K-CF
İşlemci
AMD Ryzen v3 1200
Sisteme artık 8 GB RAM yetmediği için bunu 2x8 şeklinde 16ya yükseltmek istiyorum. Çok fazla araştırma yapıp diğer konu başlıklarını incelememe rağmen yine de ne almalıyım emin olamadığım için bu konuyu açtım. 8 GB RAM tavsiyesi verebilirseniz çok memnun olurum overclocklu olarak kullanmayı düşünüyorum. Şu anki RAM 2666MHz overclocklu kullanıyorum.
CMK8gx4m1D3000C16 bu RAM nasıl?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Sisteme artık 8 GB RAM yetmediği için bunu 2x8 şeklinde 16ya yükseltmek istiyorum. Çok fazla araştırma yapıp diğer konu başlıklarını incelememe rağmen yine de ne almalıyım emin olamadığım için bu konuyu açtım. 8 GB RAM tavsiyesi verebilirseniz çok memnun olurum overclocklu olarak kullanmayı düşünüyorum. Şu anki RAM 2666MHz overclocklu kullanıyorum.
Şu an kullandığınız model almanız daha sağlıklı olur.
Şu an kullandığınız model almanız daha sağlıklı olur.

Çözüm

Geri
Yukarı