8 GB RAM ve 2 GB Ekran Kartı CS:GO Kaldırır Mı?

Sistem belirtilmeyen konular onaylanmamalı, adam neredeyse hiçbir şey belirtmemiş fakat konu onaylanmış. Bir sürü insan da sistem belirtin diye cirit atıyor. Demek istediğim çok eski bir ekran kartın vardır fakat VRAM'i 2 GB'dir, oynayamazsın. Güncel 2 GB VRAM'li bir ekran kartın vardır, sistem özelliklerin yeterliyse çalıştırırsın.

Bir de kaldırır diyenleri anlamıyorum nasıl emin olupta insanlara yalan yanlış bilgi verirler. Hadi kaldırdı diyelim keyif verir mi yoksa sinir bozar mı bunlar için sistem bilgisi lazım.

Kişi sistem özelliklerini tam belirtmedi diye konusunu açmadan silecek değiliz. Konu açılınca herkes cevap vermesini bekler ona göre yanıtlar verilir.
Forum kurallarında bas bas yazıyor. Sistem belirtin diye. O zaman herkes sistem yazmadan konu açsın. Herkes post kassın. Bence uyarı verilip konu silinmeli.

Forum kurallarında bas bas yazıyor. Sistem belirtin diye. O zaman herkes sistem yazmadan konu açsın. Herkes post kassın. Bence uyarı verilip konu silinmeli.
Silmeyeceğiz. Kişi bilmiyor olabilir. Burada doğrusunu anlatmak bize düşer.

Konuya yazacak arkadaşlar lütfen sistemin tam özelliklerinin belirtilmesini beklesinler. Aksi takdirde gereksiz mesajlar için ceza verilecektir.

Bir de kaldırır diyenleri anlamıyorum nasıl emin olupta insanlara yalan yanlış bilgi verirler. Hadi kaldırdı diyelim keyif verir mi yoksa sinir bozar mı bunlar için sistem bilgisi lazım.
1 GB RAM ve 1 GB ekran kartı ile 720p'de 60-70 fps alıyordum. Bu arkadaş hayli hayli oynar.

1591388991662.png

herkes bilirkişi kesilmiş arkadaş :) 10 yıl önce çıkmış bir sistemi bir çok bilgisayar ama low ayarlarda öyle ya da böyle çalıştırır tabiki. Bunu sanki bir mevzu haline getirip değişik cevap vermek de ne bileyim garip....

Geri
Yukarı