8 GB RAM vs 10 GB RAM

xQuery

Centipat
Yer
İzmir/Aliağa
Daha fazla  
Meslek
Mekatronik mühendisliği
Arkadaşlar babamın bir laptopu var. 2+2= 4 GB RAM takılı. CL MHz değerleri aynı olursa 8+2 GB RAM takmak mantıklı olur mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
RAM canavarı program, oyun ile işin yoksa 4 + 4 tak. Ki zaten 2 GB ile Dünya kurtulmaz. Daha fazla performans veriyor. Öyle tek tük minik RAM'ler ile uğraşmaya değmez.

8+8 mantıklı normalde.
hocam laptop çok yeni değil yani 16gb ram destekliyor ama zaten babam çok fazla oyun falan oynamıyor tarayıcıda 100 tane sekme açıyor o yüzden yükseltmek istedim

RAM canavarı program, oyun ile işin yoksa 4 + 4 tak. Ki zaten 2 GB ile Dünya kurtulmaz. Daha fazla performans veriyor. Öyle tek tük minik RAM'ler ile uğraşmaya değmez.

8+2 olmaz mı?

hocam laptop çok yeni değil yani 16gb ram destekliyor ama zaten babam çok fazla oyun falan oynamıyor tarayıcıda 100 tane sekme açıyor o yüzden yükseltmek istedim

8+2 olmaz mı?
Cihazı atar mısınız hocam merak ettim nasıl cihazmış. Ona göre öneririz. Sekmeyi uyut özelliğine baktınız mı hiç?

Cihazı atar mısınız hocam merak ettim nasıl cihazmış. Ona göre öneririz. Sekmeyi uyut özelliğine baktınız mı hiç?

Yani bilgisayar Windows 7 tam bilmiyorum var mı öyle özellik, zaten Chrome Windows 7'ye desteği kestiği için güncelleme yapılamıyor. (ASUS K53SV)

Yeni konular

Geri
Yukarı