8 GB RAM'in 7.37 GB'ı kullanılabilir

Rambo 89

Centipat
Daha fazla  
Merhaba. Sistemim APU bir sistemdir 8 GB RAM'im var ama kullanılabilir RAM miktarı sorunu alıyorum. Sistemim;
Ryzen 5 4600G.
Gigabyte A520M h anakart.
8 GB RAM.
240GB SSD.

Sistemde kullanılabilir RAM miktarı sorunu alıyorum RAM'in 8 GB hızını kullanamıyorum sadece 7.37'lik bölümünü kullanıyor. Yabancı ve Türk videolarındaki tüm çözümleri denedim ama çözüm bulamadım çözümünü bilen varsa çok ihtiyacım var.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba. Sistemim APU bir sistemdir 8 GB RAM'im var ama kullanılabilir RAM miktarı sorunu alıyorum. Sistemim;
Ryzen 5 4600G.
8 GB RAM.
240GB SSD.

Sistemde kullanılabilir RAM miktarı sorunu alıyorum RAM'in 8 GB hızını kullanamıyorum sadece 7.37'lik bölümünü kullanıyor. Yabancı ve Türk videolarındaki tüm çözümleri denedim ama çözüm bulamadım çözümünü bilen varsa çok ihtiyacım var.
o yarım gb rami işlemcinin ekran kartı için kullanıyor diye biliyorum

Ryzen 5 4600G.
8 GB RAM.
240GB SSD.

Hocam o işlemcinin ekran kartı var o kullanıyor yani bir de o çok az bende 700 MB mi alıyor ki 4 GB RAM var bende siz ona şükredin.

Yeni konular

Geri
Yukarı