Çözüldü 8 GB SO-DIMM RAM önerisi

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Je m en fiche

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Bu arkadaşlardan birini alacağım hangisi en mantıklısı olur?

1659081675640.png

Güncel Ram bilgisi de bu 3200 Mhz 8gb.

Son düzenleme:
Çözüm
Markadan ziyade satıcı seçmenizi öneririrm RAM'ler bilgiğiniz üzere hassas ürünler kargolama sırasında hasar görebilir malum kargocular yeterli önemi göstermiyor. Seçeceğiniz satıcın iade/değişim şartlarını iyi okuyun. Onun dışında alacağınız RAM'in özellikleri belliyse pek sorun çıkacağını sanmıyorum. Bende Kingston RAM'in 2400MHz olanı var başka bir Samsung 3200MHz ile sıkıntısız çalışıyor tercih edebilirsiniz.
Markadan ziyade satıcı seçmenizi öneririrm RAM'ler bilgiğiniz üzere hassas ürünler kargolama sırasında hasar görebilir malum kargocular yeterli önemi göstermiyor. Seçeceğiniz satıcın iade/değişim şartlarını iyi okuyun. Onun dışında alacağınız RAM'in özellikleri belliyse pek sorun çıkacağını sanmıyorum. Bende Kingston RAM'in 2400MHz olanı var başka bir Samsung 3200MHz ile sıkıntısız çalışıyor tercih edebilirsiniz.

Çözüm
Anladım o zaman 3 büyüklerden almak lazım Trendyol Hepsiburada mümkünse de Amazon.

Yeni konular

Geri
Yukarı