8 GB VRAM yeter mi?

iyimisinDAYI

Decipat
Makaleler
4
Arkadaşlar, stok sorunu var bildiğiniz gibi. En az 2-3 yıl bulur düzelmesi ve bazı insanlar 3 yıl ya da 5 yıl çalışıp para biriktirip alacak RTX 3070'i. VRAM'i 8 GB, 3 yıl sonra yetmemeye başlayacak ve birçok kişi stok sorunu düzelirse RTX 3070 8 GB alacak ve 8 GB VRAM yetmeyecek oyunlarda.

O yüzden RX 6700 XT 12 GB VRAM var. Daha mantıklı değil mi? Ya da 3060 12 GB almak...

8GB 3-5 yıl sonra herkes tarafından ulaşılabilir olur. O zamanlarda da yeni yeni yetmemeye başlar. Ama iş görür. Ancak o kadar yetersiz kalacağını düşünmüyorum.

8 GB VRAM bence halen daha fazla. İlerisi için de yeterli olacaktır.

Gayet yeterli hocam.

8 GB 3-5 yıl sonra herkes tarafından ulaşılabilir olur. O zamanlarda da yeni yeni yetmemeye başlar. Ama iş görür. Ancak o kadar yetersiz kalacağını düşünmüyorum.

Senin oyunu hangi çözünürlükte oynayacağına göre değişir. 1080PDEN yukarısına çıkmayacaksan 8 GB fazla bile.

2 GB'a şükredenler var. (Ben)Fazlasıyla yeter.

8 GB VRAM yeter de artar şok şok şok.

Cevaplarınızı çok iyi anladım teşekkürler.

@Sidi Alcala @Ciarus @Ybert @Can_123 @Chitoge Kirisaki burada komik bir durum yok bu soru aklımda kaldı merak ettim konuyu açtım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…