8. sınıf LGS için kaynak önerisi

ahmet46vr

Decapat
Matematikten ve fenden kaynak alacağım kolay orta seviye için matematikten araştırdım. Biraz ve hız yayınları ve koray varol akademi(kva) yı gördüm fenden de aynı şeyleri gördüm bunlar arasında seçim yapamadım matematikden ve fenden ayrı ayrı söylerseniz. Mesela matematikden kva fenden hız gibi mesela ve sizin bildiğiniz kolay orta seviye kaynak biliyorsanız önerin lütfen. Ve net cevaplar verin yani mesela matematikden X kaynağı fenden y kaynağı al deyin teşekkürler.

Çalışmalarında farklı ve güncel soru tarzları istiyorsan kesinlikle pruvaakademi 'ye bakmalısın. İçeriğinde kolay orta ve zor sorular bulunduruyor ve sorular güncel olduğu için sınavda gayet desteğini göreceksin.

Konunun açılış tarihine göre çok geç cevap vermiş olacağım ancak, sonradan görecek arkadaşlar için yazayım.
Matematik için Okyanus Yayınları, Tonguç Yayınları, Nartest Yayınları, Hız Yayınları
Fen için, Koray Varol Yayınları Koray Varol'un yeni nesil sorusu azdı, daha çok temel atmaya yönelik bir kitap. En azından 2019'da öyleydi., Okyanus Yayınları, Hız Yayınları, Kafa Dengi Yayınları Challanger kitapları.

Geri
Yukarı