8. sınıfın son günleri okula gitmeyince sınıfta bırakırlar mı?

Emre.wtd

Centipat
8. sınıfa gidiyorum malum LGS'ye hazırlanıyorum. Son gunler gitmeyip sadece dershanede çalışacağım sınıfta kalır mıyım? Hocalar 10 gunden sonra kalırsın diyorlar. Zaten benim 9,5 gün özürsüz var herhalde 2 ayda 1 ya da 2 gun her turlu evde kalırım hem zaten sınavdan sonra neden okula gidelim?

8. sınıfa gidiyorum malum LGS'ye hazırlanıyorum. Son gunler gitmeyip sadece dershanede çalışacağım sınıfta kalır mıyım? Hocalar 10 gunden sonra kalırsın diyorlar. Zaten benim 9,5 gün özürsüz var herhalde 2 ayda 1 ya da 2 gun her turlu evde kalırım hem zaten sınavdan sonra neden okula gidelim?
20 gün sınır var diye biliyorum.

Orta okulda ne kadar dilden dile geçen kalma gibi şeyler dense de orta okulda kalınmaz bence. Ama benim lisemde özürsüz günleri özürlüye geçirebiliyorsun, velin ile git bir danış derim.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı