8. sınıfta 5 gün devamsızlık ile belge alınır mı?

Ben 8. sınıfım ve 5 gün devamsizligim var. Belge alir miyim? Müdüre sordum alirsin dedi ama ben emin degilim. Alir miyim?
Devamsızlıktan belge alamama durumu ortadan kalktı.
Ortaokulda belge alabilmek için zaten devamsızlık şartı yoktu.
Liseler için ise önceden 5 gün özürsüz devamsızlık yapan belge alamıyordu o da kaldırıldı.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:
Çoğu internet sitesi öyle diyorda ben cozemedim birisi alamassin diyor biri alirsin diyor.

Bizim müdür biraz degisik lafini bilmez sozunu tutmaz da o yüzden.
Sen zaten ortaokuldasın o devamsızlıktan belge alamama durumu Lise içindi o da kaldırıldı.

Müdür demiş ya işte neyin konusunu açıyorsun daha.
Garanti etmek istiyor olabilir gereksiz konu olsa moderatörler zaten kabul etmezdi.

Alamazsın diye biliyorum ama üstteki arkadaş o durum artık yok demiş. Müdür de yok dediyse alırsın muhtemelen.

Alırsınız. Sorun olmaz, ilkokul ve ortaokulda böyle bir sistem yok. Normalde bu sistem lisede vardı, özürsüz 5 günü aşanlar da takdir ve teşekkür belgesi alamıyordu ancak son güncel yönetmeliğe göre liselerden de kaldırıldı bu olay.

Alırsınız. Sorun olmaz, ilkokul ve ortaokulda böyle bir sistem yok. Normalde bu sistem lisede vardı, özürsüz 5 günü aşanlar da takdir ve teşekkür belgesi alamıyordu ancak son güncel yönetmeliğe göre liselerden de kaldırıldı bu olay.

Bunu bir konudan buldum cevap olarak isaretlenmis.

Geri
Yukarı