80 TL Altı Oyun Tavsiyesi

Makaleler
4
Yer
Denizli
Her türlü oyunu oynamayı severim. Online olması çok daha iyi olur. 80 TL altı diye belirttim ama indirimler ile 80 TL altı olmasından bahsediyorum. Bir dahaki ay indirim var sonuçta. Şimdilik severek oynadığım oyunlar CS:GO, APEX, Fortnite, PUBG, Minecraft, LOL, Europa Universalis 4, RISK, Forza Horizon 4, PES 2020 gibi oyunlar var. Kısacası her türlü oyunu oynarım. Önerileriniz için şimdiden teşekkürler.

Her türlü oyunu oynamayı severim. Online olması çok daha iyi olur. 80 TL altı diye belirttim ama indirimler ile 80 TL altı olmasından bahsediyorum. Bir dahaki ay indirim var sonuçta. Şimdilik severek oynadığım oyunlar CS:GO, Apex, Fortnite, PUBG, Minecraft, LOL, Europa Universalis 4, RISK, Forza Horizon 4, PES 2020 gibi oyunlar var. Kısacası her türlü oyunu oynarım. Önerileriniz için şimdiden teşekkürler.

Tom Clancy's Rainbow Six Siege öneririm indirimde 40 TL oluyor. Ben bir üst Edition'unu 45 TL'ye almıştım.

Her türlü oyunu oynamayı severim. Online olması çok daha iyi olur. 80 TL altı diye belirttim ama indirimler ile 80 TL altı olmasından bahsediyorum. Bir dahaki ay indirim var sonuçta. Şimdilik severek oynadığım oyunlar CS:GO, APEX, Fortnite, PUBG, Minecraft, LOL, Europa Universalis 4, RISK, Forza Horizon 4, PES 2020 gibi oyunlar var. Kısacası her türlü oyunu oynarım. Önerileriniz için şimdiden teşekkürler.
Rust oynayabilirsin.

Malum şu sıralar Covid-19 yüzünden herkes evde. ARK: Survival Evolved uzun uğraş isteyen ve emek verdiğiniz kadar büyüyebildiğiniz bir oyun.

Değişik bir tema farklı bir tür olarak önermek istedim. Malum zaman bol iken, bu tip oyunlarda verdiğiniz emeğin karşılığını çok daha fazla alıyorsunuz. Eğer dinozorlara da ilginiz varsa tavsiye ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı