80 TL klavye önerisi

Snoxyy

Hectopat
Daha fazla  
Maximum 70-80 TL arasi butcem var, dayanikli ve guzel bir klavye istiyorum. İlla ışıklı olmasina gerek yok.

Aklimdaki klavyeler;
Aklimdaki en yatkin klavye bu su an, indirimde oldugu icin 77 lira ama indirimden cikinca 150 TL'yi buluyor o yuzden baska bir alternatif olarak;
düşünüyorum ancak şekli çok dağinik gözükuyor.
Diger bir alternatifim de bu. Şekli gayet hoş, tam istedigim derecede ama dayanikliligi konusunda şuphelerim var. En az 1 yil gotursun istiyorum, sizin de onerilerinizi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
G103 öneririm. Zaten ışıklı olmasına gerek yok demişsin. 5 aydır kullanıyorum ve hiçbir sıkıntısı yok.

kb-r8 var bende alalı baya oldu ve kullanıyorum
renk seçenekleri ise kırmızı-yeşil-sarı ve otomatık geçiş sağlayabiliyor
ışık parlaklığını arttırıp kısabiliyorsun tavsiye ederim

kb-r01 de iyi diyorlar ama tabikide seçim sana bağlı :))

Logitech G103'e ek olarak

A4 Tech X7-G800V
Trust Gxt 830

tavsiye ederim. Tabiki de bunlara ek olarak daha farklı ürünler var ama 1 sene iade etsin falan gibi düşünme daha uzun süre rahat bir şekilde kullanabilirsin.

G103 klavyeyi alalı 5 yıl oldu, başına gelmeyen hal kalmadı.
Sinirlendim yumruk attım, outlast oynarken korktum duvara fırlattım, kahve döktüm,su döktüm, başına gelmeyen kalmadı.
Hala sapasağlam çalışıyor, sıkıldığım için Asus Echelon Cherry MX satın aldım geçen hafta.
Kullanmaya devam etsem 2 yıl daha giderdi herhalde.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı