800.000 TL'ye araç önerisi

Citroen C3
1.2 PureTech
83 HP - 5 İleri Manuel

Dostlar bu model hakkında ne düşünüyorsunuz 83 beygir motor alınır mı 7 beygir farkın çok etkisi olmaz gibi düşünüyorum şahsen

Merhaba, yaklaşık 700.000 TL bütçemiz mevcut. 700.000TL - 800.000TL arası araç bakıyoruz, daha fazla zorlayabilme imkanımız olabilir belki ama emin değilim. Kredi çekeceğiz üzerine ve pek de keskin kriterlerimiz yok (sedan, SUV, aile aracı) gibi. Yani opsiyonlar bayağı geniş. Araçtan pek anlamıyoruz kısa süredir araştırmalar yaptım ve sonucunda Hyundai I20 1.4 style, Clio 1.0 equilibre, Fiat Egea urban 1.4 fire, Dacia sandero stepway, Fiorino combi premio 1.3 Multijet gibi modeller ilgimizi çekti.

Genel olarak sıfır araçlarla ilgileniyoruz, çünkü daha önce araba alma tecrübemiz olmadığı gibi arabadan da anlamıyoruz. Sıkıntı yaşamak istemiyoruz ama ikinci el (muhtemelen sıfıra yakın çok düşük kmli ve yeni) araçları da değerlendiririz.

Araba kullanma tecrübemiz de olmadı zaten, aracı ben ehliyet aldıktan sonra alacağız ve tecrübem yok. Araç yoğunlukla şehir içinde kullanılacak.

Öneri ve tavsiyeleriniz için teşekkür ederim.

Golf 7 satarkende rahat satarsın piyasası olan bir araba.

Geri
Yukarı