800-1000 TL arası direksiyon seti önerisi

Daha fazla  
İyi günler. Öyle çok bir bilgim yok ve direksiyon setini ilk kez alacağım. 2. el almayı düşünüyorum. Oynayacağım oyunlar Forza GTA 5 olur. YouTube'a Chill Driving videoları yüklemek için alıyorum. Gamepad ile yapmayı denedim fakat viraj alırken, sollama yaparken gamepad gerçekçi olmuyor. Yani anlarsınız zaten direksiyon setinin Gamepad'dan iyi olduğunu. Gaz, fren olsun, direksiyon olsun. Bu fiyat aralığında 2. el fiyat performans bana ne önerebilirseniz yazmanızı rica ediyorum. Şimdiden teşekkürler.

İyi günler. Öyle çok bir bilgim yok ve direksiyon setini ilk kez alacağım. 2. el almayı düşünüyorum. Oynayacağım oyunlar Forza GTA 5 olur. YouTube'a chill Driving videoları yüklemek için alıyorum. Gamepad ile yapmayı denedim fakat viraj alırken, sollama yaparken gamepad gerçekçi olmuyor. Yani anlarsınız zaten direksiyon setinin Gamepad'dan iyi olduğunu. Gaz, fren olsun, direksiyon olsun. Bu fiyat aralığında 2. el fiyat performans bana ne önerebilirseniz yazmanızı rica ediyorum. Şimdiden teşekkürler.

O fiyata hiçbiri gamepad kadar bile zevk vermez, ya kaliteli bir gamepad alabilirsiniz ya da biraz daha ekleyip Driving Force GT alabilirsiniz.

Yani bu fiyata alınabilecek en mantıklı model 900 derece olması sayesinde V900s ama onun da dönüşleri pürüzsüz değil. İnceleme videolarından anlaşılabiliyor, takılarak (kademeli şekilde yani) dönüyor direksiyon oyunlarda. Ama başka alternatif de yok bu fiyata. Uğraşırım diyorsanız encoder ile kendiniz yapmayı deneyin derim.

Hocam o modele baktım ikinci elleri 3-5 ay önce 800-1200'e bulunurken şimdi 2K'den aşağı satan yok. Sizce verilir mi yani değer mi?

Hangisine DFGT ise son ederi bence 1500, çünkü 2500-2700 arasına G27 alınabilir pazarlıkla. Rampage için para harcamazdım ben.

Ek olarak demeyi unuttum ben Driving Force Pro kullanıyorum. DFGT ile aynı fakat direksiyon biraz daha ufak. Oldukça memnunum.

O paralara iyi set bulma olasılığın %0.00000001 bile değil.
Sabredip para biriktirebilirim diyorsan kayışlı sistemlere bak. G29 dişli sistemi yüzünden pek pürüzsüz sürüş hissi vermiyor.

Kafam karıştı galiba direksiyon seti yerine TOGG alacağım.

Hangisine DFGT ise son ederi bence 1500, çünkü 2500-2700 arasına G27 alınabilir pazarlıkla. Rampage için para harcamazdım ben.

Ek olarak demeyi unuttum ben Driving Force Pro kullanıyorum. DFGT ile aynı fakat direksiyon biraz daha ufak. Oldukça memnunum.

DFGT hocam en ucuz 1700'e gördüm.

Dosya Ekleri

• Screenshot_1.png
    Screenshot_1.png
    319,7 KB · Görüntüleme: 24

Geri
Yukarı