800-1300 TL arası koltuk önerisi

Bütçe
800-1300

SonMelodi

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar selam,

Oyuncu koltuğu arıyorum, bütçem 800-1300 arası. Önerebileceğiniz var mı?
Yatabilen bir koltuk istiyorum açıkçası, bunu göz önünde bulundurursanız sevinirim. Şunu buldum ancak iyi midir bilemedim;

Teşekkürler.

3 ay sonra gıcırtı vs sesler çıkarıyor belki de bu fiyat skalasındakilerin olayı budur. Bir de mesela sağ tarafın kol dayama yeri daha yüksekte sol tarafı daha aşağıda. Bu da hemen olan bir şey değil.

Rampage çöpünü almayın. Hatta direkt gaming koltuklar gereksiz ama ben yine de size öneriyi sunayım. Kumaş koltuk.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Gıcırtı sesleri yağlanmamış metal parçaların birbirine sürtmesinden gelir büyük çoğunlukla. Koltuk tarzı mobilyaları birleştirmeden önce somun, vida ve diğer sürtünmeye maruz kalacak parçaları makine yağı ile yağlayıp ondan sonra birleştiriniz.
Böyle bir sebepten ötürü gelen gıcırtı sesinden dolayı ürünü iade etmek isterseniz veya servise yollarsanız bozuk diye mobilyacı en azından içinden çok fena güler.

Gıcırtı sesleri yağlanmamış metal parçaların birbirine sürtmesinden gelir büyük çoğunlukla. Koltuk tarzı mobilyaları birleştirmeden önce somun, vida ve diğer sürtünmeye maruz kalacak parçaları makine yağı ile yağlayıp ondan sonra birleştiriniz.
Böyle bir sebepten ötürü gelen gıcırtı sesinden dolayı ürünü iade etmek isterseniz veya servise yollarsanız bozuk diye mobilyacı en azından içinden çok fena güler.
İkinci sebep yüzünden bile almaması gerek. Ama dediğiniz şeyi deneyeyim :)

İkinci sebep yüzünden bile almaması gerek. Ama dediğiniz şeyi deneyeyim :)
Arkadaşın yeğeninin oyuncu koltuğundaki gıcırtı sesleri kesildi yağlayarak. Bunu için koltuğu sökmeniz gerek. Parçaları yağlayıp koyduğunuz yere dikkat edin mümkünse altta poşet, plastik gibi bir şey olsun. Halı vs. batar yoksa.

Rampage çöpünü almayın. Hatta direkt gaming koltuklar gereksiz ama ben yine de size öneriyi sunayım. Kumaş koltuk.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
ben de bu koltuklardan almayı düşünüyorum. Pazartesi denicem bu fiyata en mantıklısı gibi geliyor. Ayrıca mir50 koduyla 50 tl indirimle 1300 tlye geliyor.

Geri
Yukarı