800-900 TL Kasa Tavsiyesi

Gogo

Hectopat
CM Lite 5 kasanın yerine daha sağlam soğutması daha iyi olan uzun ömürlü bir kasa önerebilir misiniz?
RGB olması önemli değil. Lite'den ağzım yandı o yüzden önceliğim soğutma performansı ve dayanıklılık sonra şıklık.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bütçen çok yüksek çoğu kişiye göre. O yüzden istediğin şeylerinde aynı oranda yüksek olacağını tahmin ediyorum. Bir süredir piyasaları inceliyorum. Kasa konusunda qp bilişim şu anda en uygun fiyatla kaliteli kasalar satıyor. Gir sitesine bak ürünlere. NZXT, Phanteks, In Win gibi markalar gerçekten iyidir. Seç beğen. O model nasıldır diye sor bence.

Cooler Master MasterCase H500P, bu modele bir bak dostum bende bu modeli almayı planlıyorum.
Bu kasaya ben de baktım ancak soğutmayla ilgili problemler olduğu ve yeni modelini ürettiklerini okudum. Hangi modeline bakmalı bilgin var mı bu konuyla ilgili ?
Konu günceldir. Önerisi olan var mı?

Son düzenleme:
Bu kasaya ben de baktım ancak soğutmayla ilgili problemler olduğu ve yeni modelini ürettiklerini okudum. Hangi modeline bakmalı bilgin var mı bu konuyla ilgili ?
Konu günceldir. Önerisi olan var mı?
Benim önerim ön kısmı camsız olan model, şıklıktan biraz kayıp var ama soğutması daha iyi camlı modele göre.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı