800-900 TL pürüzsüz kaliteli mouse pad önerisi

morkuzgun

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, skatezleri eritmeyecek pürüzü sıfıra yakın Speed mouse pad arıyorum. Sert olmaması daha iyi bence. Dikişleri de olan mouse pad önerirseniz çok sevinirim. Bütçemin civarı 800-900 TL'ye kadar çıkabilir ama güzel kalite de varsa daha makul fiyatlar benim için süper olur. Longteng Hyuon çok pürüzlü geliyor onu da baştan elersek sevinirim.
Not: FPS ve Moba oyunları oynuyorum

Son düzenleme:
Merhaba, skatezleri eritmeyecek pürüzü sıfıra yakın Speed mouse pad arıyorum. Sert olmaması daha iyi bence. Dikişleri de olan mouse pad önerirseniz çok sevinirim. Bütçemin civarı 800-900 TL'ye kadar çıkabilir ama güzel kalite de varsa daha makul fiyatlar benim için süper olur. Longteng hyuon çok pürüzlü geliyor onu da baştan elersek sevinirim.
Not: FPS ve MOBA oyunları oynuyorum.

Hocam geçenlerde aldım cam bir mouse pad. Bakabilirsiniz buna.
Swar50 promo koduyla 50 TL indirim vardı bir de şu an var mı bilmiyorum gerçi.

Hocam glass Pad'in sesi inanılmaz kötü geliyor cızırtı gibi. Çizik çizik etmez mi skatezleri?
önceden glass pad kullandınızmı? kullandıysanız hangi model?
buarada attığı mürünün incelme videosuda burda
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Swarcow'un videolarını izleyebilirsiniz. Cam pad, veya pulsar olanlara baktınız mı?

Sabahdan beri videolarını izliyorum :( pulsarın satıldığı siteye güvenemedim açıkçası ve vereceğim fiyata değmez hissiyatı aldım olabildiğince 500-600 civarı tercih ederim. İnanılmaz yumuşak gözükse gözüme belki fiyatı verebilirdim.

Önceden glass pad kullandınız mı? Kullandıysanız hangi model?
Bu arada attığı mürünün incelme videosuda burada.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Evet bu videoyu izledim ve hiç hoşuma gitmedi ses maalesef.

Sabahdan beri videolarını izliyorum :( pulsarın satıldığı siteye güvenemedim açıkçası ve vereceğim fiyata değmez hissiyatı aldım olabildiğince 500-600 civarı tercih ederim. İnanılmaz yumuşak gözükse gözüme belki fiyatı verebilirdim.
Wraith sitesine mi güvenemiyorsunuz? İndirim kodu ile 670 civarına düşüyordu. Veya discord adreslerin'de yok iseniz katılın. Daha çok model sunarlar.

Evet bu videoyu izledim ve hiç hoşuma gitmedi ses maalesef.
hocam ozaman bunu alabilirsiniz

Yeni konular

Geri
Yukarı