800-900 TL SSD önerisi

Hunterr

Hectopat
Laptopumun SSD'si çok yavaş, hard disk hızında, bazen 0'a iniyor hızı. Ekonomi malum berbat. Bu bütçeye 480 GB SSD var mıdır? Önerir misiniz? Genellikle oyun için olacak. Çok bir beklentim yok, 2-3 sene beni götürse yeterli.

Kingston A400 480 GB var bir gördüğüm, kullanan bilgisi olan var mı? Bir de SanDisk Plus var ama ona kronik sorunlu diyorlar.

480 veya 500 GB olması önemli, oyun vs. için kullanacağım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Laptopumun SSD'si çok yavaş, hard disk hızında, bazen 0'a iniyor hızı. Ekonomi malum berbat. Bu bütçeye 480 GB SSD var mıdır? Önerir misiniz? Genellikle oyun için olacak. Çok bir beklentim yok, 2-3 sene beni götürse yeterli.

Kingston A400 480 GB var bir gördüğüm, kullanan bilgisi olan var mı? Bir de SanDisk Plus var ama ona kronik sorunlu diyorlar.

480 veya 500 GB olması önemli, oyun vs. için kullanacağım.

Direk M.2 al 500GB xioxianın.

Direk M.2 al 500GB xioxianın.
Laptop'un üzerinde tek bir slot var M.2 alırsam şu anki 256 GB SSD iptal etmek durumunda kalacağım. Ekstradan SATA girişi boş duruyor o yüzden SATA istedim. Şu anki SSD en azından 5-6 dakika sonra kendine geliyor ama her gün aynı muhabbet olunca sıkılıyor insan. Hızlı açılan oyun falan olursa buna koymayı düşünüyordum.
Bütçeyi biraz daha zorlayıp SAMSUNG Sata 870 EVO almaya karar verdim, bilginiz var mı? 938 TL imiş.

Fiyatlar bayağı artmış. Bundan 8-9 ay öncesine kadar 950 TL'ye 1TB'ını almıştım.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı