800 TL bandında mekanik beyaz klavye önerisi

Bütçe
800

Yek233

Picopat
Daha fazla  
Arkadaşlar, ben halihazırda beyaz bir set dizdim neredeyse. Sonra beyaz bir klavye bulmak istedim. Sevdiğim markalar hiç ama hiç beyaz klavye üretmemiş neredeyse, ürettiysede hep çok pahalı olmuş. İnternetteki türklerin beyaz setlerine baktığımda, ya Gamebooster G918 yada internetten alınan T60 (isimi buydu galiba) bu klavyeyi kullanıyorlar. Gamebooster o paraya çıkıldığında "iyiki almışım" dedirten bir klavye olacak mı onu düşünüyorum. Çünkü o fiyat bandında daha iyi klavyeler var diye biliyorum. T60'a hiç olumlu bakamadım zaten, switchi outemuymuş sanırım. Bende ortaya yeni fikir attım ve Dierya DK61se'ye bakmaya karar verdim. Bu klavyenin tek dezavantajı, galiba tek renk veriyor olması. Ama benim için ömrü çok önemli bir etken oluyor. Sizce bu klavyeyi mi almalıyım, yoksa önerebileceğiniz güzel birşey var mı?

Arkadaşlar, ben halihazırda beyaz bir set dizdim neredeyse. Sonra beyaz bir klavye bulmak istedim. Sevdiğim markalar hiç ama hiç beyaz klavye üretmemiş neredeyse, ürettiysede hep çok pahalı olmuş. İnternetteki türklerin beyaz setlerine baktığımda, ya Game Booster G918 ya da internetten alınan T60 (isimi buydu galiba) bu klavyeyi kullanıyorlar. Game Booster o paraya çıkıldığında "iyi ki almışım" dedirten bir klavye olacak mı onu düşünüyorum. Çünkü o fiyat bandında daha iyi klavyeler var diye biliyorum. T60'a hiç olumlu bakamadım zaten, Switch'i outemuymuş sanırım. Bende ortaya yeni fikir attım ve Dierya DK61SE'ye bakmaya karar verdim. Bu klavyenin tek dezavantajı, galiba tek renk veriyor olması. Ama benim için ömrü çok önemli bir etken oluyor. Sizce bu klavyeyi mi almalıyım, yoksa önerebileceğiniz güzel bir şey var mı?

Hocam T60'dan iyi Dierya var linkini atayım Amazon Prime ile 588TL alabiliyorsunuz öneririm bende sipariş ettim.

Dierya ortalama kaç yıl dayanabilir?

Hocam bu konuda pek bilgim yok ama şöyle söyleyeyim 6 aydır hangi açılmış konuda bu fiyat bandına klavye önerisi istense hemen Dierya ortaya çıkıyor ben geçen gün yinr açtım yine Dierya klavye önerildi birçok kişi tarafından T60 ile de karşılartırdım yine de tavsiye edildi bende sipariş ettim forumdan bakarsanız zaten anlarsınız çok tutulmuş en ucuz tercih bu.

Hocam bu konuda pek bilgim yok ama şöyle söyleyeyim 6 aydır hangi açılmış konuda bu fiyat bandına klavye önerisi istense hemen Dierya ortaya çıkıyor ben geçen gün yinr açtım yine Dierya klavye önerildi birçok kişi tarafından T60 ile de karşılartırdım yine de tavsiye edildi bende sipariş ettim forumdan bakarsanız zaten anlarsınız çok tutulmuş en ucuz tercih bu.
Anladım teşekkürler

Yeni konular

Geri
Yukarı