800 TL Bluetooth hoparlör tavsiyesi

JBL sakın alma berbat bir marka.

LG XBOOM Go PL5 Bluetooth Hoparlör : Amazon.com.tr: Elektronik ben bunu aldım. Sesler o kadar net ve temiz ki gerçekten harika. Basslar son derece tatmin edici. Evde 30 - 40 ın üzerinde dinleyemiyorum öyle bir ses yüksekliği var. LG'ye çok güveniyorum çünkü daha önceki bluetooth hopalörümde LG'ydi ve cihaz bataryası 6. yılında zayıflamaya başladı sadece. Hala çalışıyor.

Tronsmart Element Force, Force Plus, T6 Plus için Taşıma Çantası : Amazon.com.tr: Elektronik

Üstüne şu çantayı alırsın. Ben aldım tam oturuyor içine.

JBL sakın alma berbat bir marka.

LG XBOOM Go PL5 Bluetooth Hoparlör : Amazon.com.tr: Elektronik ben bunu aldım. Sesler o kadar net ve temiz ki gerçekten harika. Basslar son derece tatmin edici. Evde 30 - 40'ın üzerinde dinleyemiyorum öyle bir ses yüksekliği var. LG'ye çok güveniyorum çünkü daha önceki Bluetooth hopalörümde LG'ydi ve cihaz 6. bataryası zayıflamaya başladı sadece.

Tronsmart Element Force, Force Plus, T6 Plus için Taşıma Çantası : Amazon.com.tr: Elektronik

Üstüne şu çantayı alırsın. Ben aldım tam oturuyor içine.

Evet bu model çok iyiydi. Akrabamda vardı attığınız da hatırladım. XBOOM serisi gerçekten iyiydi.

Dostum etrafımda çok kullanan var hoparlörlerini gerçekten ne kadar kötü olduğunu birinci elden deneyimliyorum. Ayrıca arkadaşıma T500BT kulaklık aldık kulaklık 3 ay sonra bozuldu cızırtı yapmaya başladı ve asla kullanıcı hatası olma ihtimali olmadığı halde. 400 TL'lik kulaklığa 275 TL tamir ücreti istediler. Gerçekten şaka gibiydi.

Geri
Yukarı