800 TL civarı B450 anakart önerisi

Bütçe
850
Şuan mevcut MSI kampanyası var seçili anakartları alırsanız geri ödeme yapıyorlar linkini bırakayım : Uygun Ürünler - MSI Bundle Cashback 2020
Eğer yanlış yorumlamıyorsam kampanyayı Gaming plus max için 22 dolar tomahawk için 11 dolar geri ödeme yapıyorlar. Sinerji'de gaming plus 794tl geri ödemeyle yaklaşık 670'e denk geliyor, tomahawk ise 920 tl geri ödemeyle yaklaşık 850 tl ye denk geliyor. Bende tomahawk mevcut indirimle almıştım OC falan ugrasmıyorum ama tomahawk bayağı methediliyordu o yüzden tercih ettim. Siz bence kıyaslamalarına bakın iki anakartın ona göre tercihinizi yapın, gaming plus da iyiydi diye hatırlıyorum o fiyata tercih edilebilir.

MSI kampanyası bu. Tabi aşağıdaki cümle çok karışık olduğu için anlaşılamamış olabilir.

"Kampanyaya katılma hakkı elde edebilmek için aynı işlemde uygun bir Anakart ve CPU veya aynı işlemde uygun Anakart, CPU ve kasa satın almalısınız. "

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı