800 TL islemci anakart ve ekran karti önerisi

burakfener

Hectopat
Daha fazla  
Butce gercekten dusuk biliyorum. Stajdan biriktirdigim 1200 TL vardi. Ancak bunun 400 TL'si 350 w PSU, 500GB harddisk ve RAM'e gitti. Kalan butcem 800 TL. 70-50 TL civari ekleme yapabilirim amacim GTA 5 gibi oyunlari orta low ayarlarda oynatacak bi 3'lu bulmak. Tavsiyelerinizi bekliyorum. Şimdiden tesekkurler :mutlu:

Son düzenleyen: Moderatör:
Düzenleme: Ram uyumuna dikkat et ramlerin ddr3 veya mhz değeri düşük ise boşa okunmaması gerekir.

Aldığın psu ile ancak yeni nesil işlemci ve yeni nesil ekran kartını taşıyabilirsin tavsiyem g4400 işlemci msi h110 pro vd anakart bu ikisini aldıktan sonra benim tavsiyem en azından aradaki farkı kapatmak için sürem olsun maksadıyla msi gtx 1050 ( su sıralar 580tl civarı) bütçenden 200tl fazla fakat 9 taksit ile alirsan ayda ekstra 20 tl bulabilirsin umarım. Bu ekran kartıyla gta 5 i rahat oynarsın.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı